Niezawodny kombajn zbożowy – Claas Lexion 770

Niezawodny kombajn zbożowy - Claas Lexion 770

Kombajny zbożowe z serii Claas Lexion wyróżniają się wysoką wydajnością i dużą mocą. Jednym z najpopularniejszych modeli z tej rodziny jest kombajn Claas Lexion 770. Przyglądamy się jego możliwościom i sprawdzamy ceny na rynku wtórnym.

Pierwsze kombajny rolnicze Claas trafiły do sprzedaży ponad 80 lat temu – w 1936 roku. Od tego czasu niemiecki producent nieustannie udoskonala produkowany przez siebie sprzęt rolniczy. Dzisiaj Claas zalicza się do największych producentów kombajnów zbożowych w Europie.

Kombajn zbożowy Claas Lexion 770 jest jedną z najpopularniejszych maszyn tej marki. Ten model wyposażony jest ośmiocylindrowy silnik Mercedes-Benz OM 502 LA o pojemności skokowej wynoszącej 16000 cm3. Duża moc znamionowa silnika (405 kW / 551 KM) i wysoka prędkość obrotowa (1900 obr/min.) zapewniają wydajną pracę w każdych warunkach. Claas Lexion 770 spełnia wymogi normy emisji spalin Stage IIIB Tier 4i.

Klimatyzowana i wyciszona kabina zapewnia operatorowi najwyższy komfort pracy. Claas Lexion 770 wyposażony jest w szereg nowoczesnych rozwiązań, które zwiększają efektywność pracy. System ROTO PLUS precyzyjnie oddziela resztki od zebranego ziarna.

Używane kombajny zbożowe Claas

Wysoka jakość kombajnów Claas sprawia, że są one często poszukiwane na rynku wtórnym. Zakup używanego sprzętu rolniczego to rozwiązanie, które pozwala uniknąć dużego obciążenia finansowego. Kombajny Claas Lexion 770 na sprzedaż znajdziesz w serwisie Mascus. Ceny zaczynają się od 600 000 zł i dochodzą do 1 500 000 zł. Na cenę ma wpływ wiele czynników – m.in. rok produkcji, przebieg, stan techniczny, standard wyposażenia. Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce bez problemu znajdziesz model dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Za pośrednictwem portalu skontaktujesz się bezpośrednio ze sprzedawcą – bezpłatnie i bez konieczności zakładania konta!

Mascus – międzynarodowy portal ogłoszeniowy sprzętu ciężkiego to miejsce, w którym znajdziesz tysiące ogłoszeń z całego świata. Poza kombajnami zbożowymi na sprzedaż wystawione są także inne maszyny rolnicze – m.in. traktory, sieczkarnie, pługi, brony, opryskiwacze. Ponadto w serwisie znajdziesz także używane maszyny budowlane, sprzęt leśny, samochody ciężarowe i ciągniki siodłowe.


artykuł sponsorowany