Hale namiotowe – tanie rozwiązania w magazynowaniu

Hale namiotowe - tanie rozwiązania w magazynowaniu

Chcesz zorganizować event, ale nie wiesz, w jakim miejscu mógłby się odbyć? Szukasz najlepszych rozwiązań? Poznaj hale namiotowe i dowiedz się, dlaczego warto ją wynająć na event!

Hale namiotowe – korzystna opcja dla każdej firmy

Hale namiotowe od producenta Protan Elmark to wręcz idealnie stworzone miejsce na eventy. Wynajęcie hali to doskonała alternatywa dla korzystania z obiektów murowanych. Ich cena jest niższa niż wynajem obiektu tradycyjnego (nie mówiąc już o ich budowie). To samo powiemy o czasie realizacji takiego przedsięwzięcia – jest znacznie krótszy, niż gdybyśmy chcieli inwestować w budowę sali. Namioty halowe są perfekcyjnie dopasowane do organizacji różnorodnych wydarzeń, zarówno dla dużych, jak i małych firm.

Hale namiotowe – idealne na różne eventy

Hala imprezowa wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, zapewniając niezwykle solidną konstrukcję, co pozwala na częsty montaż i demontaż. Hale namiotowe można z powodzeniem wykorzystywać do organizacji imprez komercyjnych, jak branżowe targi, eventy, szkolenia czy spotkania biznesowe. To doskonale zaprojektowana przestrzeń na wesele, koncerty czy wydarzenia sportowe. Są tak skonstruowane, że bardzo szybko można je ustawić w dowolnej lokalizacji, na dowolnym podłożu. Wnętrze możesz zaaranżować tak, jak chcesz, ozdabiając je w podłogi, dekoracje czy podbitki.

Konfigurator hali – zobacz, jakie to proste!

Skorzystaj z konfiguratora dostępnego na stronie Protan Elmark, by stworzyć dokładnie taki projekt hali, na jakim ci zależy. Żeby to zrobić. wystarczy najpierw wybrać rodzaj hali. Do wyboru są opcje: hale przemysłowe, magazynowe, imprezowe, sportowe, inne. Zgodnie z tematem tego artykułu, klikamy na pole “imprezowe”, a następnie dopasowujemy rozmiar, jaki nas interesuje (określamy długość, szerokość, wysokość). W kolejnym kroku określamy rodzaj dachu (dwuspadowy, wielospadowy) oraz poszycie ścian (fasada, płyta, blacha, plandeka). W tym samym miejscu wybieramy kolor dachu i ścian. I to wszystko, byś mógł poznać cenę i dowiedzieć się, ile będzie cię kosztował wynajem hali namiotowej. Wystarczy, że teraz zostawisz swoje dane: e-mail, numer telefonu, nazwa miejscowości, w której ma się odbyć event, by przedstawiciel Protan Elmark się do ciebie odezwał.

Nie tylko eventy

Jak już wiesz, hale namiotowe sprawdzają się doskonale na różnego rodzaju imprezy, ale nie tylko, gdyż w innych obszarach są równie chętnie wykorzystywane. Mogą służyć jako magazyny, dzięki czemu można w nich przechowywać sprzęt i akcesoria. Stanowią świetne rozwiązanie dla branży przemysłowej, gdyż można w nich lokować firmy z różnych branż. Doceniane są w rolnictwie, gdyż służą do różnych celów, zarówno do przechowywania maszyn rolniczych, hodowania zwierząt, jak i na stadninę koni. Podsumowując, nie ma wątpliwości, że wynajęcie hali namiotowej na event to doskonałe rozwiązanie pod każdym względem. Ale nie tylko na event, bo to świetna opcja dla wielu różnych firm, które szukają przestrzeni np. na magazyn.